O nás

Vitajte!

V Artemi Gallery veríme v silu umeleckého diela a jeho schopnosť nielen potešiť, ale i obohatiť, inšpirovať a transformovať. Preto s odhodlaním uskutočňujeme našu víziu – šíriť povedomie o kvalitnom, cenovo dostupnom umení pre všetkých, bez straty integrity.

Naša galéria je miestom, kde sa stretávajú talentovaní českí, slovenskí a svetoví umelci - vytvárajúc tak jedinečnú medzinárodnú umeleckú komunitu, a zároveň platformou, podporujúcou prezentáciu ich tvorby vo svetovom kontexte.

Sme tu pre všetkých, ktorí nemajú predsudky o umení ako o nedosiahnuteľnom luxuse, ale hľadajú unikátne diela, či už pre potešenie, alebo ako dekoráciu či investíciu. 

V portfóliu Artemi Gallery nájdete kurátorsky starostlivo vybrané diela, ktoré odzrkadľujú rôznorodosť umeleckého vyjadrenia cez farbu, textúru, myšlienku, či tému a nájdu si svoju cestu aj k náročnejšiemu klientovi.

Spolu s Vami sa tešíme na cestu objavovania, zdieľania a oslavovania krásy umenia.

Artemi Gallery – Vaša cesta k umeniu!

O zakladateľke

Srdcom Artemi Gallery je Ema, zakladateľka a výkonná riaditeľka s viac než 10 ročnými skúsenosťami ako kurátorka, historička umenia, edukátorka a manažérka viacerých galérií v Londýne a v Prahe.

S hlbokou vášňou pre umenie a kultúru, ktorú v nej od detstva pestoval jej strýko - všestranný umelec, Ema prepojila svoje znalosti, chuť pomáhať a sen o vytvorení galérie pre nadaných začínajúcich, ale i etablovaných umelcov, s cieľom prinášať ich unikátnu tvorbu a tým i jedinečné umelecké zážitky priamo klientom.

Pre umelca je radosť spolupracovať s galeristom, s ktorým zdieľa rovnakú umeleckú víziu, rovnakú estetiku a rovnakú lásku k súčasnému umeniu. Zakladateľka sa nepochybne v umení, kurátorstve a galeristike vyzná a ja som veľmi šťastný, že som ju stretol. Som skutočne nielen hrdý, ale aj hlboko poctený, že môžem byť súčasťou tímu Artemi Gallery.
Konstantinos Papaioannou
Atény, Grécko
Som veľmi spokojný s touto online galériou. Majú pestrý výber diel a stránka je jednoduchá na používanie. Komunikácia prebehla bezproblémovo, páči sa mi dôraz na individuálne požiadavky klienta. Určite Artemi Gallery odporučím svojim známym, ktorí majú radi umenie.
Ivan
Martin, Slovensko