Poradenstvo

Bezplatné umelecké poradenstvo

Potrebujete poradiť s výberom umeleckého diela?

Máte určitú predstavu, ale nie ste si istý napríklad rámom alebo vhodným výberom farby, témy či štýlu k Vášmu interiéru, prípadne osobnosti?

Požiadajte o bezplatnú radu nášho kurátora, ktorý Vám ochotne poradí s výberom toho najvhodnejšieho diela pre Vás.

Ste interiérový dizajnér?

Inšpirujte svojich klientov originálnym umením, jedinečnými fotografiami, grafikami a zákazkovými inštaláciami z kolekcie Artemi Gallery.

Artemi Gallery poskytuje bezplatné a komplexné umelecké poradenské služby pre dizajnérov, obchodných partnerov, korporácie a inštitúcie. Spolupracujeme s vami pri hľadaní vynikajúcich umeleckých diel pre vašich klientov a zároveň vám pomôžeme splniť rozpočet a celkové ciele koncepcie dizajnu.

Keď budete s nami spolupracovať, budete ťažiť z prvotriedneho kurátora, prístupu k umelcom z celého sveta a jedinečného rozsahu možností výroby.

Prečo Artemi Gallery?

Všestranný výber
Máme rozmanitý výber malieb, sôch, grafík a fotografií od lokálnych, ale i medzinárodných umelcov.
Záruka spokojnosti
Garantujeme 14-dňovú záruku spokojnosti. Ak nie ste so zakúpeným umeleckým kúskom spokojný, vráťte nám ho do 14 dní a my vám pomôžeme nájsť iné dielo zodpovedajúce Vašej predstave. 
Žiadne poplatky za poradenstvo
Naša personalizovaná služba umeleckého poradenstva Vám úplne zdarma poskytuje prístup k skúsenému kurátorovi, ktorý Vám poradí pri výbere umeleckého diela.
Diela na zákazku
Nevybrali ste si z našej kolekcie? Naši umelci radi vyhovejú Vašim požiadavkám vytvorením umeleckého diela na mieru, podľa Vašich predstáv.
Medzinárodná doprava
Zabezpečujeme kvalitnú a bezpečnú dopravu priamo
k Vám domov. Pri kúpe viacerých diel naraz poskytujeme na dopravu množstevnú zľavu a pri kúpe nad 2000€ dopravu zadarmo.